Sommerkolleg 2021 Poděbrady

1. 6. 2021

Sommerkolleg 2021 Poděbrady

Letní česko-rakouská škola, Sommerkolleg 2021 Poděbrady, nabízí studentům VŠ, kteří se chtějí zdokonalit v německém jazyce, možnost se ještě přihlásit. Program je pestrý a ideální pro studenty všech oborů se zájmem o reálie a kulturu obou zemí. Část výuky probíhá formou tandemu.

Sommerkolleg se koná v termínu 4. – 18. 7. 2021

Studentky a studenti jsou ubytování v jednolůžkových pokojích.

Účastnický poplatek za celý kurz včetně ubytování a stravování je 3 000 Kč.

Účastníkům je hrazen PCR test u neočkovaných účastníků, příp. jiný dle aktuální pandemické situace před začátkem kurzu, příp. i během něj.

V případě zájmu se přihlaste do 15. 6. 2021 na emailové adrese zmudova.stepka@seznam.cz, k dispozici jsou poslední volná místa.

Více informací na: http://ujop.cuni.cz/aktuality/detail/749-letni-intenzivni-kurz-nemeckeho-jazyka-v-podebradech