Den otevřených dveří, 27.1.2024

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří na katedře německého jazyka a literatury, který proběhne (stejně jako na celé Pedagogické fakultě MUNI) v sobotu 27.1.2024. Bližší informace o harmonogramu DoD naleznete zde: Den otevřených dveří PdF MU | Pedagogická fakulta MU (muni.cz)
Ve vstupech v 10, 11 a 12 hodin proběhne na katedře NJL informativní prezentace (náhled je k dispozici níže), díky které se dozvíte vše potřebné pro přijímací řízení i studium u nás. Během celého dopoledne nás můžete navštívit v 6. podlaží (Poříčí 9) a zeptat na cokoliv, co Vás v souvislosti se studiem němčiny na Ped MUNI zajímá.