Gap year semester (přihlášky do 15.3.2024)

26. 2. 2024

Pokud jste přemýšleli o možnosti udělat si tzv. Gap year semester, pak nyní máte tu nejlepší příležitost!
Konsorcium EDUC nabízí možnost pro studenty bakalářského a magisterského studia získat stipendium na jeden semestr studia na odlišném oboru na Université of Rennes (Francie), Université Paris Nanterre (Francie), Universitat Jaume 1 (Španělsko), Università of Cagliari (Itálie) nebo University of Pécs (Maďarsko), University of South-Eastern Norway (Norsko), University of Potsdam (Německo).
Rozšiřující studium je podpořeno stipendiem od aliance EDUC, jejímž členem je i MU.
Podání přihlášek do 15.3.2024.
V případě zájmu prosím kontaktujte koordinátora na emailové adrese: pytlik@ped.muni.cz
Více informací naleznete na stránkách CZS.