Erasmus - první kolo výběrového řízení

31. 1. 2023

V době od 31. 1. do 2. 3. 2023 probíhá na KNJ první kolo výběrového řízení na studijní pobyty na zahraničních univerzitách v programu Erasmus+

Online formuláře přihlášky ke studijnímu pobytu budou v uvedeném období k dispozici v informačním systému ISOIS na stránkách Centra zahraniční spolupráce MU zde:

K přihlášení stačí vyplnit online formulář, není třeba vkládat další dokumenty, jako např certifikáty znalosti jazyka aj. Vybraní uchazeči musejí svoji nominaci potvrdit ve formuláři nejpozději do 7. 3. 2023. S případnými dotazy se obracejte mailem v ISu na adresu 741@mail.muni.cz

V prvním kole výběrového řízení na studijní pobyty v programu Erasmus+ se můžete v době od 31. 1. 2023 do 2. 3. 2023 hlásit na univerzity, se kterými má KNJ uzavřenu smlouvu zahrnující studijní pobyty účastníků:

R E G E N S B U R G

W I E N